Üldinfo

Ahja Spordihoone avati 2005. aastal. See oli omamoodi ajalooline hetk, sest nii Ahja Keskkooli õpilased kui ka Ahja valla elanikud said lõpuks võimaluse sportimiseks sisekeskkonnas.

Spordihoone välisvaade

Majja sisenedes jääb kohe silma suur auhinnakapp. Enamus karikatest ja medalitest on võidetud jalgpallis, kuna see on ala, mis „ahjakate“ seas äärmiselt populaarne on.

Vestibüül Auhinnakapp

Edasi liikudes leiab spordihoone ruumidest jõusaali ning sauna. Jõusaalis on hetkeseisuga võimalik treenida ennast sõude- ja veloergomeetritel, erinevate raskustega tõstekangiga, hantlitega ning reguleeritava ristivedu masinaga. Saun on elektriküttega ning mahutab 4-6 inimest.

Spordisaalis on meil täismõõtmetega korvpalli-, võrkpalli-, paaris- ja üksikmängu tenniseväljak. Lisaks 2 võrkpalli harjutusväljakut ja käsipalliväljak mõõtmetega 18X34 m. Võimalus harrastada ka saalihokit, sulgpalli, indiacat.

Spordihoone juurde kuulub ka maja taga asuv jalgpalliväljak koos 300 m kruusakattega jooksurajaga. Staadionil on olemas jalgpalliväravad, stardipakud ning istepingid, kus jalga puhata.


Spordisaali, sauna ning jõusaali kasutamine ainult ette broneerides!